Firma

/Firma
Firma 2017-08-09T14:09:02+01:00

FIRMA

Strona producenta

Technoton została założona w kwietniu 2000. Siedziba firmy znajduje się w Mińsku, stolicy kultury, nauki i przemysłu Białorusi.

Główni producenci maszyn znajdują się w Mińsku: MAZ (samochody ciężarowe), AMKODOR (ładowarki, maszyny drogowo-budowlane), MTZ (traktory), AM (autobusy miejskie), MMZ (silniki diesel). Produkty Technoton są zaprojektowane w ścisłej współpracy ze specjalistami z tych przedsiębiorstw.

Technoton jest dynamiczna firmą i nieustannie rośnie. Od małej grupy entuzjastów stała się konstruktorem i producent sprzętu elektronicznego znanym na całym świecie. Zespół firmy, składa się z ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Główne obszary produkcji wyrobów Technoton jest wysokiej precyzji elektronika motoryzacyjna i mechanika. Elektronika motoryzacyjna obejmuje systemy monitorowania pojazdów, systemy diagnostyczne i mechanizmy wysokiej precyzji, łącznie z czujniki poziomu paliwa i przepływu paliwa. Zakłady produkcyjne znajdują się w Mińsku i regionie mińskim o łącznej powierzchni około 2000 metrów kwadratowych i zdolności produkcyjnej 100 000 czujników rocznie.

Polityka produkcyjna firmy to połączenie nowoczesnej technologii z dużą współpracy w badanych technologiach i systematyczną kontrole jakości. Współpraca ta pozwala na wysoką wydajność produkcji z relatywnie małym zespołem pracowników.

Technoton posiada unikalny stół testowy, metrologiczne certyfikowany dla weryfikacji przepływomierzy, jest to jedyną jednostką w CIS.

Technoton posiada marki: CKPT DFM, DUT-E, Technoton, ORF, Crocodile, Mastercan i liczne patentnty.

Technoton regularnie uczestniczy w największych międzynarodowych targach. Coroczne seminaria dla sprzedawców, dystrybutorów i partnerów są prowadzone na całym świecie.

Firma posiada certyfikat ISO 9001(System Zarządzania Jakością) od roku 2011. System zarządzania jakością obejmuje cały zakres działań, w tym systemów diagnostycznych R & D, produkcji, instalacji i konserwacji, monitorowania i śledzenia. Technoton jest pierwszą firmą w branży, w której system zarządzania jakością jest certyfikowany zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami normy DIN EN ISO 9001: 2008