MasterCAN CC

/MasterCAN CC
MasterCAN CC 2017-08-25T15:07:09+01:00

MasterCAN CC. Przetwarzanie i przesyła danych z magistrali CAN pojazdu w systemie śledzenia.

MasterCAN CC

 

 

 

  • Odczytuje dane z sieci CAN pojazdów
  • Przetwarzanie i przygotowywanie danych dotyczących parametrów eksploatacyjnych pojazdów dla systemów telematycznych
  • Generowanie i wysyłanie raportów do interfejsu wyjściowego CAN przy użyciu protokołu J1939 w postaci komunikatów FMS i wiadomości telematycznych

Stosowanie


MasterCAN CC jest on stosowany w systemach telematycznych pojazdu do odbierania parametrów pracy pojazdu za pośrednictwem magistrali CAN. Nadaje się do wszystkich rodzajów pojazdów (samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych).

Telematyczne urządzenia lokacyjne z interfejsem wejściowym CAN mogą być stosowane do odbioru danych. Dalsze informacje dotyczące regulacji interfejsu, protokół używany i treść przekazywanych danych skonsultować można w instrukcji MasterCAN.

Odbieranie danych z magistrali CAN

Il MasterCAN CCmoże być podłączony do magistrali CAN, przy użyciu czytnika bezstykowego CANCrocodile (zalecane) lub za pomocą bezpośredniego połączenia. Il MasterCAN CC generuje i wysyła automatycznie wiadomości elektronicznych do wyjścia FMS sieci CAN.

MasterCAN CC


Gwarancja


5 lat od daty produkcji.

[/fusion_builder_column]

ZASTOSOWANIA

Nasze urządzenia mogą być wykorzystywane na wielu rodzajach pojadów – od pojazdów ciężarowych i autobusów do maszyn ciężkich i zastosowań stacjonarnych