MasterCAN V-GATE

/MasterCAN V-GATE
MasterCAN V-GATE 2017-08-25T15:03:44+01:00

MasterCAN V-Gate. Interfejs sieci CAN i J1708 pojazdu

   

 • Odczytuje dane z sieci CAN i J1708 pojazdów
  MasterCAN V-Gate
 • Przetwarzanie i przygotowywanie danych dotyczących parametrów eksploatacyjnych pojazdów dla systemów telematycznych
 • Generowanie i wysyłanie raportów do interfejsów wyjściowych:
  • CAN przy użyciu protokołu J1939 w postaci komunikatów FMS i wiadomości telematycznych
  • a RS232 przy użyciu protokołu ASCII w postaci wiadomości tekstowych lub za pomocą protokołu Modbus
 • s6_logo_invertado[fusion_builder_container hundred_percent= – kompatybilne, odbieranie danych z maksymalnie 8 czujników poziomu DUT-E CAN, obliczanie i udostępnianie danych dotyczących całkowitej objętości paliwa w różnych zbiornikach paliwowych, wykorzystując protokół DUT-E COM
 • Bezpośrednie zasilanie z przewodów.

Stosowanie


MasterCAN V-GATE jest stosowany w systemach telematycznych pojazdu do odbierania parametrów pracy pojazdu poprzez magistralę CAN bus i J1708. Nadaje się do wszystkich rodzajów pojazdów (samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych), które korzysta z protokołów J1708 i/lub J1939, na przykład w pojazdach produkowanych przez Volvo, Freightliner, Cummins.

Telematyczne urządzenie śledzące z interfejsem CAN lub RS-232 wejściowym mogą być wykorzystywane, aby otrzymać dane. Dalsze informacje dotyczące regulacji interfejsu, protokół używany i treść przekazywanych danych można skonsultować w instrukcji MasterCAN.

Istnieją różne opcje podłączenia MasterCAN V-GATE, aby pracować jako część systemu elektronicznego. Podstawowe opcje:

Wariant 1. Odbieranie danych z magistrali CAN

MasterCAN V-Gate może być podłączony do magistrali CAN, przy użyciu czytnika bezstykowego CANCrocodile (zalecane) lub za pomocą bezpośredniego połączenia. MasterCAN V-GATE generuje i wysyła automatycznie wiadomości elektronicznych do wyjścia FMS sieci CAN. W RS-232, wiadomości tekstowe są oparte na protokole ASCII, są one wysyłane w odstępie jednej sekundy lub jako komunikaty zgodnie z protokołem Modbus, które są wysyłane w trybie zapytanie – odpowiedź.

MasterCAN V-Gate

Wariant 2. odbierać dane z sieci J1708

astercan V-GATE, mogą być połączone z magistralą J1708 za pomocą czytnika 1708Crocodile (zalecane) lub za pomocą bezpośredniego połaczenia. MasterCAN V-GATE generuje i wysyła automatycznie wiadomości elektroniczne do sieci CAN i FMS. W RS-232, wiadomości tekstowe są oparte na protokole ASCII, są one wysyłane w odstępie jednej sekundy lub jako komunikaty zgodnie z protokołem Modbus, które są wysyłane w trybie zapytanie – odpowiedź.

MasterCAN V-Gate

Wariant 3. Odbieranie danych jednocześnie z sieci CAN i J1708

Mastercan V-Gate może zostać połączony z obydwoma sieciami stosując czytników zbliżeniowych (preferowana metoda), albo za pomocą bezpośredniego kontaktu. MasterCAN V-GATE generuje i wysyła automatycznie wiadomości elektroniczne do sieci CANi i FMS. W RS-232, wiadomości tekstowe są oparte na protokole ASCII, są one wysyłane w odstępie jednej sekundy lub jako komunikaty zgodnie z protokołem Modbus, które są wysyłane w trybie zapytanie – odpowiedź.

MasterCAN V-Gate

Wariant 4. Suma danych z różnych czujników poziomu DUT-E

Mastercan V-GATE można stosować by podsumować dane na temat ilości paliwa z różnych zbiorników. Obsługuje do 8 zbiorników z czujnikami poziomu DUT-E CAN.

MasterCAN


Gwarancja


5 lat od daty produkcji.

ZASTOSOWANIA

Nasze urządzenia mogą być wykorzystywane na wielu rodzajach pojadów – od pojazdów ciężarowych i autobusów do maszyn ciężkich i zastosowań stacjonarnych