Cysterny stojące

/Cysterny stojące
Cysterny stojące 2017-08-09T14:08:58+01:00

Monitoring zbiorników stojących

Rozwiązania dla zbiorników stojących

Charakterystyka sektora

Każdy zbiornik stojący bez nadzoru jest podatny na potencjalne ryzyko kradzieży paliwa lub nagłym braku paliwa, które może prowadzić do zatrzymania zasilania paliwem w podłączonego silnika. Jeżeli zbiornik znajduje się w pewnej odległości, trudno jest wiedzieć, kiedy powinny być napełniony paliwem. Ponadto, jeśli firma ma dziesiątki lub setki zbiorników, obliczania i rozliczania każdego napełnienia zbiornika staje się trudnym zadaniem dla operatorów.

Korzyści z zastosowanych rozwiązań

Telematyka dla stałych zbiorników pomaga określić dokładnie rzeczywisty poziom paliwa i umożliwia wykrycie każdej kradzieży. Pełne informacje na temat ilości paliwa mogą uprościć rozliczanie kosztów paliwa, pozwala to lepiej zaplanować przyszłą dostawę do zbiornika i w ten sposób zbiornik jest zawsze pod kontrolą, pozwala również sprawdzenie prawidłowego działania silnika zasilanego.

 Potrzebny  sprzęt

 Może być zintegrowany z systemem GPS

Czujniki poziomu paliwa DUT-E

Czujnik poziomu paliwa DUT-E dostarcza nam dokładną ilości paliwa w zbiorniku, kontroluje tankowania i wykrywa kradzieży paliwa.

  • Dane z poziomu paliwa
  • Wykrywanie kradzieży paliwa (ze zbiornika)
  • Kontrola tankowań
  • Pośredni pomiar zużycia

ZASTOSOWANIA

Nasze urządzenia mogą być wykorzystywane na wielu rodzajach pojadów – od pojazdów ciężarowych i autobusów do maszyn ciężkich i zastosowań stacjonarnych